U11/13

Kontaktpersoner:

Rolle Navn Mobil E-post
Oppmann Tore Halvorsen 932 92 964 tore.halvorsen@dell.com
Trener Kasper Sæveland 970 40 063 kaspermyuser@gmail.com

Treningstider:

Dag Tid Sted Bane
Mandag 18:30-19:30 Austråtthallen Bane 1

 

J15

Kontaktpersoner:

Rolle Navn Mobil E-post
Oppmann Kristine Quignard 957 86 766 kristineueland@gmail.com
Trener Tine Lervik 970 20 338 tine.lervik@lyse.net
Trener Doreen Alt 971 29 963 alt.foreen@gmail.com

Treningstider:

Dag Tid Sted Bane
Mandag 18:30-20:00 Høyland ungdomsskole  
Onsdag 19:00-20:30 Austråtthallen Bane 1
Fredag 19:00-20:30 Austråtthallen Bane 1

 

J17/19 (2. DIV - D)

Kontaktpersoner:

Rolle Navn Mobil E-post
Oppmann Bente Faag 472 34 753 bente.faag@kleppnett.no
Trener Bjørn Sunde   bjorn.sunde@modena.no

Treningstider:

Dag Tid Sted Bane
Mandag 18:30-20:00 Austråtthallen Bane 2
Mandag (2. DIV - D) 20:00-21:30 Austråtthallen Bane 1+2
Onsdag 19:00-20:30 Austråtthallen Bane 2
Onsdag (2. DIV - D) 20:30-22:00 Austråtthallen Bane 1+2
Torsdag (2. DIV - D) 18:30-20:30 Kleivane Bane 2
Fredag 19:00-20:30 Austråtthallen Bane 2

 

G15

Kontaktpersoner:

Rolle Navn Mobil E-post
Oppmann Anne Trondal 415 00 898 annetrondal@gmail.com
Trener Kenneth Myhre 982 62 989 ke-myhr@online.no
Trener Sigbjørn Hjorthaug 450 43 860 hjorthaug71@gmail.com

Treningstider:

Dag Tid Sted Bane
Mandag 18:30-20:00 Austråtthallen Bane 4
Tirsdag 17:00-18:30 Øygard ungdomsskole  
Onsdag 19:00-20:30 Austråtthallen Bane 4
Fredag 19:00-20:30 Austråtthallen Bane 1

 

G17 (3. DIV - H)

Kontaktpersoner:

Rolle Navn Mobil E-post
Oppmann Tordis Drangeid 959 76 366 tordis.drangeid@lyse.net
Trener Tomasz Cudney 941 19 822 cudnie2@o2.pl

Treningstider:

Dag Tid Sted Bane
Mandag 18:30-20:00 Austråtthallen Bane 3
Onsdag 19:00-20:30 Austråtthallen Bane 3
Fredag 19:00-20:30 Austråtthallen Bane 3

 

G19-HR (2. DIV - H)

Kontaktpersoner:

Rolle Navn Mobil E-post
Oppmann Ingvild Byberg 901 23 654 ingvildbyberg@gmailcom
Oppmann Linda Mickiwicz 952 27 452 mickiwicz.linda@gmail.com
Trener Tomasz Cudney 941 19 822 cudnie2@o2.pl

Treningstider:

Dag Tid Sted Bane
Mandag 20:00-21:30 Austråtthallen Bane 3+4
Onsdag 20:30-22:00 Austråtthallen Bane 3+4
Torsdag (2. DIV - H) 18:30-20:30 Kleivane Bane 1
Fredag 19:00-20:30 Austråtthallen Bane 4

 

Styret

Verv Navn Mobil E-post
Leder Bjørn Sunde 971 54 126 leder.volleyball@austraattil.no
Nestleder Kari Widding 916 21 934 mageir@hotmail.com
Kasserer Arild Tøge 997 37 866 kasserer.volleyball@austraattil.no
Sponsoransvarlig Bård Lervik 909 50 203 baard.hoie.lervi@valnor.no
Materialforvalter Arild Tøge 997 37 866 arild.toge@saipem.com
Styremedlem Siri Fagerheim 915 90 012 siri_fager@hotmail.com
Styremedlem Arnfinn Berg 480 83 805 aktberg@aktberg.no
Ungdomsrepresentant Jonas F. Kaltveit 915 90 012 jfkaltveit@gmail.com
Ungdomsrepresentant Solveig Sunde 911 11 784 sunde.solveig@icloud.com
Sportslig leder Bjørn Sunde 971 54 126 bjorn.sunde@modena.no